Aktuality

Další úsek opravené silnice, hotovo je v Neředínské ulici

Konec výmolům, nerovnostem a prasklinám. Město dokončilo opravu části místní komunikace v ulici Neředínská. Nová je taky část chodníku a přibyl i ostrůvek zeleně.

Téměř sto padesát metrů silnice září novotou v úseku od křižovatky s třídou Míru po odbočení na Dělnickou ulici. „Opravená komunikace má nový asfaltový povrch a je obousměrná s šířkou jízdního pruhu tři a půl metru. Současně s tím jsme stavebně upravili i napojení této ulice, čímž vznikl nový ostrůvek zeleně, a předláždili chodník po levé straně ulice,“ popsal dokončenou opravu náměstek primátora pro dopravu a investice Martin Major.

Ostrůvek, který vznikl zaslepením původního odbočujícího ramene silnice v Neředínské ulici, zkrášlí zanedlouho vysazená zeleň. „Zahradníci se tady chystají na podzimní výsadbu keřů,“ doplnil náměstek Major. Celkové náklady na opravu komunikace i související stavební práce přišly na bezmála čtyři miliony korun.

Opravená část silnice v Neředínské ulici navazuje na stále ještě probíhající stavbu a úpravy křižovatky třída Míru – Neředínská. Ta má být u konce letos v listopadu.